SCF9550-45-06 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 6 310
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 1 764
Datablad
45A AC 80VDC DC-säkring Kortmontering Ytmontering
SCF Series of Self-Control, Triggerable Fuses
SCF9550-45-06
DigiKeys produktnummer
283-SCF9550-45-06TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCF9550-45-06
Beskrivning
FUSE TRIGGERABLE 45A 80V 6 CELL
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Svarstid
Snabbt utsläpp
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Tillämpningar
Batteriskydd
Serie
Egenskaper
19,8 - 27V triggerbar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Brytkapacitet @ märkspänning
120A
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
Icke standard SMD
Säkringstyp
Kortmontering
Storlek/dimension
L 0,374" x B 0,197" x H 0,091" (9,50 x 5,00 x 2,30mm)
Strömklassning (Ampere)
45A
DC-kallresistans
0.0005 Ohms
Märkspänning - DC
80VDC