MPIA2510V2-2R2-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MPIA2510V2-2R2-R |
Beskrivning | FIXED IND 2.2UH 2.1A 110 MOHM |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 2.1 A Max. 110mOhm 1008 (metrisk 2520) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 110mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 45MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Föråldrad | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Typ Formgjuten | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda 1008 (metrisk 2520) |
Tolerans ±20% | Leverantörens enhetsförpackning 1008 |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 2,8A | Höjd - monterad (max) 0,041" (1,05mm) |