MPIA2510V3-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-MPIA2510V3-2R2-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPIA2510V3-2R2-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 2.1A 110 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 2.1 A Max. 110mOhm 1008 (metrisk 2520)
Likströmsresistans (DCR)
Max. 110mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
58MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
1008
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,8A
Höjd - monterad (max)
0,041" (1,05mm)