BK/MDA-15-R är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 8 237
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 42
15 A 250 V AC DC-säkring Patron, keramisk Kräver hållare 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/MDA-15-R
DigiKeys produktnummer
283-2724-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BK/MDA-15-R
Beskrivning
FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Detaljerad beskrivning
Brytkapacitet @ märkspänning
750A
Smältning I²t
336.82
Storlek/dimension
Diam. 0,250" x L 1,250" (6,35 x 31,75mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.00553 Ohms
Märkspänning - AC
250 V