BK/AGC-15-R
DigiKeys produktnummer
283-2625-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BK/AGC-15-R
Beskrivning
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Detaljerad beskrivning
15 A 32 V AC DC-säkring Patron, glas Kräver hållare 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Smältning I²t
807.75
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
Diam. 0,250" x L 1,250" (6,35 x 31,75mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.005 Ohms
Märkspänning - AC
32 V