1025HC50-RTR
DigiKeys produktnummer
283-1025HC50-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-1025HC50-RTRCT-ND - Remsbit (CT)
283-1025HC50-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1025HC50-RTR
Beskrivning
FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD
Detaljerad beskrivning
50 A 60 V AC DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
600A
Förpackning
Smältning I²t
600.0
Godkännande myndighet
cURus
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
Diam. 0,177" x L 0,488" (4,50 x 12,40mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.0011 Ohms
Märkspänning - AC
60 V