PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
DigiKeys produktnummer
141-PVL14FWS16-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PVL14FWS16
Beskrivning
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator 110V 2mA-20mA Trådledare - 5,9" (150,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PVL14FWS16 Modeller
Kategori
Spänning
110V
Tillverkare
E-Switch
Ström
2mA-20mA
Serie
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsdimensioner
0,551" (14,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linsstorlek
Diam. 8,00mm
Typ
LED
Linstyp
Rund med plan topp
Linsfärg
Röd
Termineringstyp
Trådledare - 5,9" (150,00mm)