PVL06FLS11
PVL06FLS11
How Many Poles do you need?
PVL06FLS11
DigiKeys produktnummer
EG5373-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PVL06FLS11
Beskrivning
LED PNL IND RED CLR 3MM QUCK CON
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Röd Clear 1,8V 20mA Snabbkontakt - 0,110" (2,8mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PVL06FLS11 Modeller
Kategori
Spänning
1,8V
Tillverkare
E-Switch
Ström
20mA
Serie
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsdimensioner
0,24" (6,10mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linsstorlek
3mm, T-1
Typ
LED
Linstyp
Rund med plan topp
Lampfärg
Röd
Termineringstyp
Snabbkontakt - 0,110" (2,8mm)