P4SMAJ18A
DigiKeys produktnummer
4878-P4SMAJ18ATR-ND - Remsa och spole (TR)
4878-P4SMAJ18ACT-ND - Remsbit (CT)
4878-P4SMAJ18ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
P4SMAJ18A
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Detaljerad beskrivning
29,2V Klämma 13,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
P4SMAJ18A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
13,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-50°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Spänning - genombrott (min)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V