SMBJ70A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMBJ70A-FDITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ70A-FDICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ70A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ70A-13-F
Beskrivning
TVS DIODE 70VWM 113VC SMB
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
113V Klämma 5,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ70A-13-F Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - backspänning (typ)
70V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
77,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
113V