SMBJ70A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-SMBJ70A/TR13TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-SMBJ70A/TR13CT-ND - Remsbit (CT)
13-SMBJ70A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ70A/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
113V Klämma 5,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
113V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,3A
Serie
Effekt - toppuls
600W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
70V
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - genombrott (min)
77,8V