FH1220003Z
DigiKeys produktnummer
FH1220003ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
FH1220003ZCT-ND - Remsbit (CT)
FH1220003ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FH1220003Z
Beskrivning
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12.288 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
12.288 MHz
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
18pF