BZT52C5V1-7-F är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 1 713
Datablad
Direkt
Comchip Technology
onsemi
Similar
Panjit International Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
onsemi
Dioder - zener 5.1 V 500 mW ±6% Ytmontering SOD-123