BAS70-05Q-13-F | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BAS70-05Q-13-F |
Beskrivning | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
Tillverkarens standardleveranstid | 40 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Diodmatris 1 par gemensam katod 70 V 70mA (DC) Ytmontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 2.5 ns |
Tillverkare Diodes Incorporated | Ström - läckström @ Vr 100 nA @ 50 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur - koppling -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Grad Automotive |
Diodkonfiguration 1 par gemensam katod | Godkännande AEC-Q101 |
Teknologi Schottky | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 70 V | Inkapsling/låda TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod) 70mA (DC) | Leverantörens enhetsförpackning SOT-23-3 |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 1 V @ 15 mA | Basproduktens nummer |
Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet |