74LVCE1G32FZ4-7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
OR Gate IC 1 Kanalig X2-DFN1410-6
74LVCE1G32FZ4-7
DigiKeys produktnummer
31-74LVCE1G32FZ4-7TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
74LVCE1G32FZ4-7
Beskrivning
IC GATE OR 1CH 2-INP DFN1410-6
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång hög, låg
32mA, 32mA
Tillv.
Logiknivå - låg
0,7V-0,8V
Serie
Logiknivå - hög
1,7V-2V
Max utbredningsfördröjning @ V, max CL
3,6ns vid 5V, 50pF
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Leverantörens enhetsförpackning
X2-DFN1410-6
Inkapsling/låda
6-XFDFN
Spänning - källa
1,4V-5,5V