DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
DigiKeys produktnummer
DKS-BBOARD6.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DKS-BBOARD6.5
Beskrivning
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Lödningsfria prototypkort Kopplingsdäck (utan ram) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Kategori
Antal kopplingsdäck
1
Tillverkare
DigiKey Standard
Antal distributionsbussar
2
Serie
Antal kopplingspunkter (totalt)
830
Förpackning
Bulk
Antal plintar med 5 kopplingspunkter
126
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Typ
Kopplingsdäck (utan ram)
Ledningsdimension
22 AWG