DRS-12V50W1NZ
DigiKeys produktnummer
1145-1229-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRS-12V50W1NZ
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 12V 4A
Kategori
Effekt (Watt)
50W
Tillverkare
Delta Electronics
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
0.89
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, IP20, lastfördelning, universalingång
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,52" x B 1,18" x H 2,95" (89,5 x 30,0 x 75,0mm)
AC-spänning - Ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
12V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
4A