PBA50F-12-N är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Cosel USA, Inc.
I lager: 0
Datablad
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
PBA50F-12-N
DigiKeys produktnummer
1776-1495-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBA50F-12-N
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PBA50F-12-N Modeller
Kategori
Ström - Utgång 1
4.3 A
Effektivitet
82%
Typ
Kapslad
Spänning - utspänning 1
12V