DRP-24V100W1NN
DigiKeys produktnummer
1145-1095-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRP-24V100W1NN
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 3,8A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRP-24V100W1NN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
100W
Tillverkare
Delta Electronics
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.89
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-80°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, IP20, lastfördelning, PFC, universalingång
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,88" x B 1,57" x H 4,88" (124,0 x 40,0 x 124,0mm)
AC-spänning - Ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, NEC klass 2, SIQ, UL
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
3,8A