DRC-12V100W1AZ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Delta Electronics
I lager: 15
Datablad
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 12V 6A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-12V100W1AZ
DigiKeys produktnummer
1145-1274-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRC-12V100W1AZ
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 72W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
72W
Tillverkare
Delta Electronics
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
86%
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Arbetstemperatur
-25°C-71°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,58" x B 3,54" x H 2,19" (90,9 x 89,9 x 55,6mm)
AC-spänning - Ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB Scheme, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Spänning - utspänning 1
12V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
6A