APF40-40-10CB
DigiKeys produktnummer
294-1159-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APF40-40-10CB
Beskrivning
HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
Kategori
Form
Kvadrat, flänsar
Tillv.
Längd
1,575" (40,00mm)
Serie
Bredd
1,575" (40,00mm)
Fenhöjd
0,370" (9,40mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistans @ tryckluftsflöde
2,50°C/W vid 200 LFM