TFE162W32K7680R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 5pF 60 kOhms 2-SMD, utan ledning
TFE162W32K7680R
DigiKeys produktnummer
TFE162W32K7680R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TFE162W32K7680R
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
5pF