TF162W32K7680R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
ECS Inc.
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 5pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
TF162W32K7680R
DigiKeys produktnummer
TF162W32K7680R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TF162W32K7680R
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
5pF