625L3C024M00000
DigiKeys produktnummer
110-625L3C024M00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
110-625L3C024M00000CT-ND - Remsbit (CT)
110-625L3C024M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
625L3C024M00000
Beskrivning
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
15mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)