SXO22C3A271-24.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO22C3A271-24.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO22C3A271-24.000M
Beskrivning
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SXO22C3A271-24.000M Modeller
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
10mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)