CVSS-945X-100.000
DigiKeys produktnummer
744-1760-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVSS-945X-100.000
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ SNWV
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz VCXO Sinusvåg Oscillator 5V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
5V
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
30mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,560" x B 0,360" (14,20 x 9,14mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,209" (5,30mm)