CVHD-950X-100
DigiKeys produktnummer
744-CVHD-950X-100TR-ND - Remsa och spole (TR)
744-CVHD-950X-100CT-ND - Remsbit (CT)
744-CVHD-950X-100DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVHD-950X-100
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CMOS
Detaljerad beskrivning
100 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
CVHD-950X-100 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
25mA
Storlek/dimension
L 0,559" x B 0,360" (14,20 x 9,14mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,209" (5,30mm)