PJMA600F-12
PJMA600F-12
DigiKeys produktnummer
1776-PJMA600F-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJMA600F-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
84%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 8,46" x B 4,72" x H 2,40" (214,9 x 119,9 x 61,0mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO
Ström - Utgång 1
50 A