LHA300F-12-Y
LHA300F-12-Y
LHA300F-12-Y
DigiKeys produktnummer
1776-LHA300F-12-Y-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LHA300F-12-Y
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
91,5%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 7,09" x B 3,31" x H 1,32" (180,1 x 84,1 x 33,5mm)
Spänning - ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, TUV, UL
Spänning - utspänning 1
12V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
25 A