LHA150F-24
DigiKeys produktnummer
1776-LHA150F-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LHA150F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
92%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 6,30" x B 2,95" x H 0,93" (160,0 x 74,9 x 23,6mm)
Spänning - ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, TUV, UL
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
6.3 A