OH320-CC-700503CF-010.0M
DigiKeys produktnummer
222-OH320-CC-700503CF-010.0M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH320-CC-700503CF-010.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ CMOS
Detaljerad beskrivning
10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 7-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OH320-CC-700503CF-010.0M Modeller
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±0,5 ppb
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Storlek/dimension
L 1,000" x B 0,866" (25,40 x 22,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,567" (14,40mm)