CZRUR52C3V9 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Comchip Technology
I lager: 8 884
Datablad
Dioder - zener 3.9 V 150 mW ±5% Ytmontering 0603/SOD-523F
CZRUR52C3V9
DigiKeys produktnummer
CZRUR52C3V9-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRUR52C3V9
Beskrivning
DIODE ZENER 3.9V 150MW SOD523F
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRUR52C3V9 Modeller
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 1 V
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
Effekt - max
150 mW