CGRA4004-G
DigiKeys produktnummer
641-1017-2-ND - Remsa och spole (TR)
641-1017-1-ND - Remsbit (CT)
641-1017-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGRA4004-G
Beskrivning
DIODE STANDARD 400V 1A DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 400 V 1A Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CGRA4004-G Modeller
Kategori
Hastighet
Standardåterhämtning >500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 400 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
DO-214AC (SMA)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
400 V
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
1A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 1 A