CM1610H32768DZFT
DigiKeys produktnummer
300-8873-2-ND - Remsa och spole (TR)
300-8873-1-ND - Remsbit (CT)
300-8873-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM1610H32768DZFT
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
12,5pF