S-1313D18-A4T1U3
DigiKeys produktnummer
1662-3034-2-ND - Remsa och spole (TR)
1662-3034-1-ND - Remsbit (CT)
1662-3034-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1313D18-A4T1U3
Beskrivning
IC REG LIN 1.8V 200MA HSNT-4-A
Detaljerad beskrivning
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 200mA HSNT-4-A
Kategori
Spänning - spänningsfall (max)
0,58V vid 100mA
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Inkapsling/låda
4-SMD, flata stift, exponerad kontaktyta
Spänning - ingång (max)
5,5V
Leverantörens enhetsförpackning
HSNT-4-A
Spänning - utspänning (min/fast)
1,8V