RZ3A60D75P
DigiKeys produktnummer
1864-RZ3A60D75P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RZ3A60D75P
Beskrivning
3-POLE PANEL MOUNT SSR, ZERO-CRO
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) 3PST-NO (3 Form A)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RZ3A60D75P Modeller
Kategori
Utgångstyp
AC, nollgenomgång
Tillv.
Spänning - ingång
4-32VDC
Serie
Spänning - last
0 V ~ 600 V
Lastström
75 A
Skruvplint
Monteringstyp
Chassimontering
Arbetstemperatur
-30°C-80°C