RZ3A60D75
DigiKeys produktnummer
1864-1252-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RZ3A60D75
Beskrivning
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) 3PST-NO (3 Form A) Modul
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
42 V ~ 660 V
Serie
Lastström
75 A
Arbetstemperatur
-30°C-80°C