RZ3A60D25
DigiKeys produktnummer
1864-1250-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RZ3A60D25
Beskrivning
SSR RELAY 3PST-NO 25A 42-660V
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) 3PST-NO (3 Form A) Modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RZ3A60D25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
42 V ~ 660 V
Serie
Lastström
25 A
Arbetstemperatur
-30°C-80°C