RZ3A40D75
DigiKeys produktnummer
RZ3A40D75-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RZ3A40D75
Beskrivning
SSR RELAY 3PST-NO 75A 24-440V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) 3PST-NO (3 Form A) Modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RZ3A40D75 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 440 V
Serie
Lastström
75 A
Förpackning
Bulk
Termineringstyp
Skruvplint
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-80°C