RM1E48AA25
DigiKeys produktnummer
1864-RM1E48AA25-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1E48AA25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 200-550V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1E48AA25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
4-20mA
Tillv.
Spänning - last
200 V ~ 550 V
Serie
Lastström
25 A
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C