RM1D200D20
RM1D200D20
RM1D200D20
DigiKeys produktnummer
1864-RM1D200D20-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1D200D20
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 20A 1-200V
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1D200D20 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
4,5-32VDC
Tillv.
Spänning - last
1 V ~ 200 V
Serie
Lastström
20 A
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-80°C