RM1D060D50
RM1D060D50
RM1D060D50
DigiKeys produktnummer
1864-RM1D060D50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1D060D50
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 50A 1-60V
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuck
EDA-/CAD-modeller
RM1D060D50 Modeller
Spänning - last
1 V ~ 60 V
Serie
Lastström
50 A
Arbetstemperatur
-40°C-80°C