RM1A60D50
RM1A60D50
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RM1A60D50
DigiKeys produktnummer
1864-1234-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1A60D50
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1A60D50 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
42 V ~ 660 V
Serie
Lastström
50 A
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C