RM1A23D50
RM1A23D50
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RM1A23D50
DigiKeys produktnummer
1864-1222-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1A23D50
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 50A 24-265V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1A23D50 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
3-32VDC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 265 V
Serie
Lastström
50 A
Arbetstemperatur
-20°C-70°C