RM1A23D25
DigiKeys produktnummer
1864-1221-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1A23D25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
EDA-/CAD-modeller
RM1A23D25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
3-32VDC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 265 V
Serie
Lastström
25 A
Arbetstemperatur
-20°C-70°C