RM1A23A25
DigiKeys produktnummer
1864-1218-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RM1A23A25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuck
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RM1A23A25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
20-280VAC, 22-48VDC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 265 V
Serie
Lastström
25 A
Förpackning
Bulk
Termineringstyp
Skruvplint
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C