CGMS-12D-24S-10
DigiKeys produktnummer
1864-1595-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGMS-12D-24S-10
Beskrivning
CONTACTOR DC COIL 1NO AUX
Detaljerad beskrivning
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 12 A 24VDC Spolar Chassimontering, DIN-skena
Kontaktklassning (ström)
12 A
Serie
Switchspänning
690VAC - Max..
Spolspänning
24VDC