CGMS-12D-24S-01
DigiKeys produktnummer
CGMS-12D-24S-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGMS-12D-24S-01
Beskrivning
RLY CONT DC COIL 1NC AUX
Detaljerad beskrivning
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 12 A 24VDC Spolar Chassimontering, DIN-skena
Kontaktklassning (ström)
12 A
Serie
Switchspänning
690VAC - Max..
Spolspänning
24VDC