CGMS-12A-24-10
DigiKeys produktnummer
CGMS-12A-24-10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGMS-12A-24-10
Beskrivning
RLY CONT AC COIL 1NO AUX
Detaljerad beskrivning
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 12 A 24VAC Spolar Chassimontering, DIN-skena
Kontaktklassning (ström)
12 A
Serie
Switchspänning
690VAC - Max..
Spolspänning
24VAC