CD50CNF05NO
DigiKeys produktnummer
CD50CNF05NO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CD50CNF05NO
Beskrivning
SENSOR LEVEL LIQ SWITCH
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Liquid Nivåsensorer Omkopplare Öppen kollektor Utgångar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CD50CNF05NO Modeller
Kategori
Utgångskonfiguration
Öppen kollektor
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Ström
50 mA
Förpackning
Box
Brytaraktiveringsnivå
0,197" (5mm)
Artikelstatus
Aktiv
Material - hölje och prisma
Polyfenylen (PPO), polystyren (PPE)
Typ
Liquid
Arbetstemperatur
0°C-60°C
Utgångstyp
Omkopplare
Spänningsvärde
5V